EuroPRO

EuroPro AS

Pollestadvegen 231
4343 Orre

Telefon: + 47 51 11 01 24
Epost: post@europro.no

Bengt Nærland Olsen

Produktsjef Keenan

Salgsområde:
Sørvest-landet, Vestfold og Telemark.

940 18 886

bengt@europro.no

Jon Brennmoen

Salgsområde:
Midt-Norge, Østlandet og Trøndelag sør for Trondheimsfjorden

989 06 465

jon@europro.no

Frank Arntsen

Salgsområde: Nord for Trondheimsfjorden og Nord-Norge

995 35 026

frank@europro.no

Inge Joar Nydal

Salgsområde:
Sogn og Fjordane, Hordaland nord og Sunnmøre

951 20 629
nydal@europro.no

 

Svein Magne Skjølingstad

Daglig leder/Salg Karmøy Sveis & Landbruk

52 81 80 60

sms@kslagri.no

Tønnes Oksefjell

Daglig leder / CEO
EuroPRO AS

T: +47 51 78 85 85
M: +47 950 12 234

to@europro.no

Stian Hetland

Teknisk sjef MOI/EuroPRO

997 16 326

51 78 85 89

stian.hetland@moi.no

 

 

Delelager

MOi AS

Pollestadvegen 231
4343 Orre

Telefon: + 47 51 78 85 80
Epost: delelager@moi.no

Delelager

Nå får du kjøpt deler direkte fra MOI-fabrikken! MOI lagerfører til enhver tid det aller meste av deler. Trenger du slitedeler til nyere utstyr, eller er vogna di 20-30 år gammel, så finnes det meste i hyllene på fabrikken.

Og ikke minst: Du treffer personer med mange års MOI-erfaring på telefonen.

Bestiller du innen kl 14, så kan vi i de aller fleste tilfeller levere delen hos deg allerede neste formiddag.

Per Håland
Delelager

T: 51 78 85 80
delelager@moi.no